ورود / عضویت

به گروه صنعتی مـانـو خوش آمدید

اسلوگان گروه صنعتی مانو

گروه صنعتي مانو با بهره مندی از اساتيد مجرب در علم ماشين ابزار با بيش از ٣٠ سال سابقه فنی ، تخصصی ؛ از سال ١٣٨٩ خورشيدی فعاليت خود را بصورت رسمی آغاز و با انتقال علم و تجربه از سابقه داران عرصه اين صنعت به نيروی جوان و با تلفيق آن با تكنولوژی روز سعی بر پيشتازی در صنعت CNC كشور كرده است.فعاليت اصلی اين گروه بر پايه بازسازی ، نوسازی و بهينه سازی ماشين ابزار علی الخصوص CNC بنا نهاده است. گروه صنعتی مانو در ادامه مسير با واردات ماشين ابزار دست دوم و نو با الگو برداری از سازندگان قدر سعی بر ايرانی سازی تكنولوژی ساخت برند های برتر دنيا ، در جايگاه ماشين ابزار CNC قدم نهاده است.

ویرا تجارت صنعت سهیل

تولید ، تامین و بازسازی ماشین ابزار

ویرا تجارت صنعت سبلان

ارائه راه کار های فنی مهندسی

تامین قطعه سهیل

ارائه قطعات یدکی ماشین ابزار

گام بعدی گروه صنعتی مانو ايجاد بستر اتوماسيون توليد منطبق بر مجموعه توليدی مشتريان خود با هدف كاهش هزينه های توليد و در نتيجه كاهش بهای تمام شده محصولات مشتريان می باشد . اين امر با تكيه بر توانايی فنی ـ مهندسی و ارائه راه كارهای بهبود دقت ، سرعت و كيفيت خط توليد مشتريان امكان پذير خواهد بود.

چشم انداز مانو

هدف مهم و نهايی اين مجموعه پوياسازی اين صنعت با تربيت نيروهای جوان و انتقال آن با نسخه بروزرسانی شده به نسل های بعدی می باشد.
بدين معنای كه مجموعه گروه صنعتی مانو با مقام يك معلم دلسوز برای نسل جوان علاقمند ، مشتاقانه و به صورت مستمر علم ، تجربه و تخصص خود را در اختيار نيروی جوان ميگذارد.